Blog / 06.11.17 /

Responsive Tasarım Nedir?

Wover Digital

Responsive Tasarım Nedir?

Responsive Tasarım Nedir?

Mobil uyumlu tasarım anlamına gelen responsive tasarım; web sitelerine olan ilginin artmasını sağlamakta, bu tasarıma sahip olan siteye daha fazla kullanıcının girmesine olanak vermektedir. Bursa web tasarım hizmeti veren firma olarak, sizlere bu konuda da yardımcı olmakta ve responsive tasarıma sahip olan siteleriniz ile birlikte, kullanıcı kitlenizin de maksimum seviyeye ulaşmasını amaçlamaktayız. 2010 yılından sonra adını sıkça duymaya başlamış olduğumuz bu tasarım; cep telefonlarıyla internet kullanımının yaygınlaştığı günümüz dünyasında önemli bir role sahiptir. Bir sitenin responsive olması demek; o sitenin mobil ve tablet gibi cihazlar ile uyumluluk göstermesi demektir. Bu şekilde site içerisinde yer alan tüm bilgiler mobil ve tabletlere göre otomatik olarak yeniden şekillenmekte ve pigmentler de ona göre ayarlanmaktadır. Böylece kullanıcıların mobil giriş yapacakları bu sitelerde; aradıkları bilgileri rahatlıkla bulması mümkün olacaktır.

Bursa web tasarım firması olarak, kafanızdaki projeye uygun bir tasarım oluştururken ve sitenizi en güzel hali ile şekillendirirken; sitenizin responsive tasarıma sahip olmasını da sağlamaktayız. Böylece mobil ya da tablet gibi farklı cihazlardan sitenize giriş yapacak olan insanların da, sitenizdeki ürün ve hizmetlere kolaylıkla ulaşmaları ve sorunsuz bir şekilde sitenizde gezinmesi amaçlanmaktadır. Günümüzde artık internet kullanıcılarının % 80’inden fazlası mobil cihazları tercih ediyor. Akıllı telefonların yaygın olarak tüketilmesi neticesinde; insanlar bilgisayar taşımak ya da açmak yerine; mobil olarak internet dünyasında geziniyorlar. Bu noktada da; responsive tema ve tasarımlarım gereksinimi net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Bursa web tasarım olarak, profesyonel bir ekip ile büyük bir titizlik içerisinde tüm çalışmalarını yürüten firmamızdan alacağınız hizmet sayesinde siz de responsive bir web sitesi sahibi olacaksınız. Sitenizin responsive, yani mobil uyumlu olması; ziyaretçi sayınızın da normale oranla 4-5 kat daha faza olmasını sağlayacaktır.

Bursa

İLETİŞİM FORMU